Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Dziś, 27 maja, obchodzimy Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego!

Z okazji dzisiejszego święta przesyłamy najlepsze życzenia wszystkim diagnostom laboratoryjnym. Życzymy Wam satysfakcji z wykonywanego zawodu, nieustannego rozwoju, spokojnych dyżurów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Szczególne słowa uznania i najcieplejsze życzenia kierujemy w stronę naszego Zespołu Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej!

Dziękujemy za Wasz profesjonalizm, niezwykłą precyzję i cierpliwość, z jaką każdego dnia podchodzicie do swoich obowiązków.